Střední škola grafická Brno

Střední škola grafická Brno je odborná škola, je v centru města a poskytuje denní studium. Výhody: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání a bruslení.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD a pořádá exkurze. Specializované učebny jako například učebna praktického vyučování, knihovna, jazyková učebna a učebna informatiky. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je literárně dramatický kroužek, rukodělný kroužek a sport.

V zázemí školy je školní jídelna. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Šmahova 110, Brno. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Jihomoravský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 548 211 313.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola grafická Brno
Střední škola grafická Brno
Šmahova 110, Brno, Jihomoravský
Webové stránkyStřední škola grafická Brno
ŘeditelIng. Jarmila Šustrová
ZřizovatelJihomoravský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce