Střední škola informatiky

Střední škola informatiky je odborná škola, leží v centru města a nabízí denní studium a dálkové studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, školní dvůr, hřiště a knihovna.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště, hřiště, posilovna a sportovní areál.

Specializované učebny jako například učebna praktického vyučování, učebna informatiky, učebna fyziky, jazyková učebna, učebna zeměpisu a knihovna. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, informatika, keramika, hudební výchova, literárně dramatický kroužek, přírodovědný kroužek, technický kroužek a rukodělný kroužek.

Ve škole funguje školní jídelna. Škola dělá pro děti připravné kurzy pro uchazeče. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Čichnova 23, Brno. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s maturitou a střední vzdělání s výučním listem.

Jihomoravský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Žáci mají možnost získat stipendium, pokud splní podmínky školy. Školní telefonní číslo je +420 541 123 111.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola informatiky
Střední škola informatiky
Čichnova 23, Brno, Jihomoravský
Webové stránkyStřední škola informatiky
ŘeditelPaedDr. Vladimír Šimíček
ZřizovatelJihomoravský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce