Střední škola polytechnická Brno

Střední škola polytechnická Brno je odborná škola, je v širším centru města a nabízí denní studium a dálkové studium a dálkové studium a kombinované studium a večerní studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, hřiště a knihovna.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, učitelé jezdí s studenty na exkurze a střední škola má zahradu. Střední škola polytechnická Brno má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Součástí školy je i hřiště, posilovna, sportovní areál a sportoviště. Specializované učebny jako například učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna, učebna praktického vyučování a učebna chemie. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, informatika, hudební výchova, technický kroužek a přírodovědný kroužek.

V zázemí školy je školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet přes WiFi a na počítačích ve škole. Adresa školy je Jílová 36g, Brno. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Jihomoravský kraj je zřizovatelem této školy.

Ve škole se hodnotí známkou. Žáci mají možnost získat stipendium, pokud splní podmínky školy. Školní telefonní číslo je +420 543 424 512.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola polytechnická Brno
Střední škola polytechnická Brno
Jílová 36g, Brno, Jihomoravský
Webové stránkyStřední škola polytechnická Brno
ŘeditelIng. Andrzej Bartoś
ZřizovatelJihomoravský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce