Střední škola průmyslová a umělecká Hodonín

Střední škola průmyslová a umělecká Hodonín je odborná škola, je v centru města a nabízí denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, sportovní kurzy, lyžařský kurz, plavání, školní dvůr a knihovna.

Střední škola průmyslová a umělecká Hodonín má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Součástí školy je i bazén, sportovní areál a posilovna.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna praktického vyučování, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna a učebna výtvarné výchovy. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici tanečky, keramika, přírodovědný kroužek, informatika, výuka jazyků a technický kroužek.

Ve škole funguje školní jídelna. Děti mohou navštívit připravné kurzy pro uchazeče a navazující připravné kurzy. Internet je dětem přístupný na počítačích ve škole, přes WiFi, na počítačích ve škole a v učebnách informatiky. Adresa školy je Brandlova 32, Hodonín.

Střední škola dává vzdělání s maturitou. Jihomoravský kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 518 351 076.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola průmyslová a umělecká Hodonín
Střední škola průmyslová a umělecká Hodonín
Brandlova 32, Hodonín, Jihomoravský
ŘeditelPaedDr. Ivo Kurz
ZřizovatelJihomoravský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce