Střední škola speciální Elpis Brno

Střední škola speciální Elpis Brno je škola s všeobecným zaměřením, leží v klidné části města a poskytuje denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, besídky, sportovní den, mezinárodní spolupráce se školami, hřiště a herna.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, střední škola speciální Elpis Brno pořádá pro studenti školu v přírodě, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a má zahradu. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Součástí školy je i sportoviště, hřiště a bazén.

Specializované učebny jako například učebna praktického vyučování. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, keramika, hudební výchova, literárně dramatický kroužek, tanečky, turistický kroužek a rukodělný kroužek. Ve škole funguje družina a školní jídelna.

Přístup na internet je možný na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Koperníkova 2, Brno. Škola poskytuje žákům střední vzdělání bez výučního listu a střední vzdělání s maturitou. Jihomoravský kraj je zřizovatelem této školy.

Ve škole se hodnotí slovně. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 545 245 630.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola speciální Elpis Brno
Střední škola speciální Elpis Brno
Koperníkova 2, Brno, Jihomoravský
Webové stránkyStřední škola speciální Elpis Brno
ŘeditelPaedDr. Věra Havlíčková
ZřizovatelJihomoravský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce