Střední škola Strážnice

Střední škola Strážnice je odborná škola, je v širším centru města a nabízí denní studium a dálkové studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, besídky, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, školní dvůr, hřiště a knihovna.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a pořádá exkurze. Střední škola Strážnice má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště, hřiště, posilovna a sportovní areál.

Specializované učebny jako například učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna, učebna výtvarné výchovy a učebna praktického vyučování. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, informatika, výuka jazyků, keramika, technický kroužek a rukodělný kroužek.

Ve škole funguje školní jídelna. Škola pořádá připravné kurzy pro uchazeče. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je J. Skácela 890, Strážnice. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Jihomoravský kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Žáci mají možnost získat stipendium, pokud splní podmínky školy. Školní telefonní číslo je +420 518 307 360.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola Strážnice
Střední škola Strážnice
J. Skácela 890, Strážnice, Jihomoravský
Webové stránkyStřední škola Strážnice
ŘeditelIng. Petra Fialová
ZřizovatelJihomoravský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce