Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno

Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno je odborná škola, je na periferii a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: stipendium, výlety, sportovní den, lyžařský kurz, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, školní dvůr a knihovna.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště a hřiště. Specializované učebny jako například učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna a učebna praktického vyučování.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport a informatika. Ve škole funguje školní jídelna. Škola dělá pro děti připravné kurzy pro uchazeče. Škola poskytuje přístup na internet přes WiFi, v učebnách informatiky a na počítačích ve škole.

Adresa školy je Trnkova 113, Brno - Líšeň. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Jihomoravský kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Žáci mají možnost získat stipendium, pokud splní podmínky školy.

Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 544 422 811.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno
Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno
Trnkova 113, Brno - Líšeň, Jihomoravský
Webové stránkyStřední škola strojírenská a elektrotechnická Brno
ŘeditelIng. Roman Moliš
ZřizovatelJihomoravský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce