Střední škola technická a gastronomická Blansko

Střední škola technická a gastronomická Blansko je odborná škola, leží v širším centru města a nabízí denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, školní dvůr a hřiště.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy a střední škola pořádá exkurze. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště, posilovna a hřiště. Specializované učebny jako například učebna fyziky, učebna informatiky a jazyková učebna.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá technický kroužek. Ve škole funguje školní jídelna. Přístup na internet je možný přes WiFi. Adresa školy je Bezručova 1601/33, Blansko. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Jihomoravský kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Škola nabízí stipendium. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 516 419 621.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola technická a gastronomická Blansko
Střední škola technická a gastronomická Blansko
Bezručova 1601/33, Blansko, Jihomoravský
Webové stránkyStřední škola technická a gastronomická Blansko
ŘeditelIng. Pavel Dvořáček
ZřizovatelJihomoravský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce