Střední zahradnická škola Rajhrad

Střední zahradnická škola Rajhrad je odborná škola, leží v klidné části města a poskytuje denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, hřiště, knihovna a posilovna.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, učitelé jezdí s studenty na exkurze a střední zahradnická škola Rajhrad má zahradu. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště a hřiště. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna chemie, učebna biologie, učebna informatiky, knihovna a učebna praktického vyučování.

Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, výuka jazyků, rukodělný kroužek a keramika. V zázemí školy je školní jídelna a školní zahradnictví. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Masarykova 198, Rajhrad.

Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Jihomoravský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 547 426 311.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední zahradnická škola Rajhrad
Střední zahradnická škola Rajhrad
Masarykova 198, Rajhrad, Jihomoravský
Webové stránkyStřední zahradnická škola Rajhrad
ŘeditelPaedDr. Marek Kňažík
ZřizovatelJihomoravský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce