Střední zdravotnická škola a

Střední zdravotnická škola a je odborná škola, leží v centru města a poskytuje denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, plavání, školní dvůr a knihovna.

Střední zdravotnická škola a má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, učitelé jezdí s studenty na exkurze a vyjíždí s dětmi na školu v přírodě. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku.

Pro sportující děti je ve škole sportoviště a posilovna. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna dějepisu a knihovna. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici výuka jazyků, keramika a hudební výchova.

Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Jana Palacha 8/956, Znojmo. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Jihomoravský kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou.

Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 515 224 547.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední zdravotnická škola a
Střední zdravotnická škola a
Jana Palacha 8/956, Znojmo, Jihomoravský
Webové stránkyStřední zdravotnická škola a
ŘeditelRNDr. Karel Pigl
ZřizovatelJihomoravský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce