Střední zdravotnická škola Brno

Střední zdravotnická škola Brno je odborná škola, leží v centru města a nabízí denní studium a večerní studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, školní dvůr, hřiště a knihovna.

Střední zdravotnická škola Brno má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy a pořádá exkurze. Součástí školy je i hřiště, bazén, posilovna a sportoviště. Specializované učebny jako například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna a učebna praktického vyučování.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici výuka jazyků, hudební výchova, tanečky, rukodělný kroužek, zdravotnický kroužek, informatika, sport, keramika a literárně dramatický kroužek. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Jaselská 7, Brno. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Jihomoravský kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 541 247 112.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední zdravotnická škola Brno
Střední zdravotnická škola Brno
Jaselská 7, Brno, Jihomoravský
Webové stránkyStřední zdravotnická škola Brno
ŘeditelPhDr. Zuzana Číková
ZřizovatelJihomoravský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce