Střední zdravotnická škola Evangelické akademie

Střední zdravotnická škola Evangelické akademie je odborná škola, je na periferii a poskytuje denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem a knihovna. Pro sportující děti je ve škole sportoviště. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna praktického vyučování, knihovna a učebna informatiky.

Střední zdravotnická škola Evangelické akademie má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a součástí školy je zahrada.

Střední zdravotnická škola Evangelické akademie má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Šimáčkova 1, Brno - Líšeň. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Tuto školu zřizuje Českobratrská církev evangelická. Ve škole se hodnotí známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 542 212 979.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední zdravotnická škola Evangelické akademie
Střední zdravotnická škola Evangelické akademie
Šimáčkova 1, Brno - Líšeň, Jihomoravský
ŘeditelMgr. Renáta Michálková
ZřizovatelČeskobratrská církev evangelická
Typ zřizovateleCírkev
Zprávy školní inspekce