Gymnázium a střední odborná škola Chodov

Gymnázium a střední odborná škola Chodov je odborná škola, leží v centru města a poskytuje denní studium. Výhody: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, besídky, výlety, sportovní den, lyžařský kurz, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, knihovna a školní dvůr.

Zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, pořádá exkurze, vyjíždí s studenty na školu v přírodě a gymnázium a střední odborná škola Chodov má zahradu. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně.

Pro sportující děti je ve škole sportovní areál a hřiště. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, učebna zeměpisu a knihovna. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici přírodovědný kroužek a informatika.

Děti mohou navštívit připravné kurzy pro uchazeče. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Smetanova 738, Chodov. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Karlovarský kraj je zřizovatelem této školy.

Ve škole se hodnotí známkou. Škola dává možnost zažádat si o studijní stipendium. Školní telefonní číslo je +420 354 224 002.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium a střední odborná škola Chodov
Gymnázium a střední odborná škola Chodov
Smetanova 738, Chodov, Karlovarský
ŘeditelIng. Eva Temňáková
ZřizovatelKarlovarský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce