Gymnázium Cheb

Gymnázium Cheb je škola s všeobecným zaměřením, je v širším centru města a nabízí denní studium. Výhody: bezbariérový přístup, stipendium, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, plavání, lyžařský kurz, bruslení, školní dvůr, hřiště a knihovna.

Gymnázium Cheb má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, učitelé jezdí s studenty na exkurze a součástí školy je zahrada. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku.

Pro sportující děti je ve škole sportoviště, hřiště a posilovna. Specializované učebny jako například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna dějepisu, učebna zeměpisu, knihovna, učebna hudební výchovy, učebna výtvarné výchovy a učebna praktického vyučování.

Děti mohou navštívit připravné kurzy pro uchazeče. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Nerudova 2283, Cheb. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou.

Karlovarský kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Žáci mají možnost získat stipendium, pokud splní podmínky školy. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 354 430 137.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium Cheb
Gymnázium Cheb
Nerudova 2283, Cheb, Karlovarský
ŘeditelRNDr., Ing. Jaroslav Kočvara
ZřizovatelKarlovarský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce