Gymnázium Mariánské Lázně

Gymnázium Mariánské Lázně je odborná škola, leží na periferii a nabízí denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, besídky, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání, bruslení a knihovna.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště, hřiště, sportovní areál, bazén, posilovna a ledová plocha.

Specializované učebny jako například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, učebna zeměpisu, knihovna, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport. Škola poskytuje připravné kurzy pro uchazeče.

Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Ruská 355, Mariánské Lázně. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Karlovarský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou.

Školní telefonní číslo je +420 354 624 166.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium Mariánské Lázně
Gymnázium Mariánské Lázně
Ruská 355, Mariánské Lázně, Karlovarský
ŘeditelMgr. Miloslav Pelc
ZřizovatelKarlovarský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce