Gymnázium Ostrov

Gymnázium Ostrov je škola s všeobecným zaměřením, je v širším centru města a nabízí denní studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, besídky, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a plavání. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště, hřiště a posilovna.

Učitelé jezdí s studenty na exkurze. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna dějepisu, učebna zeměpisu, knihovna, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy.

Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, keramika, hudební výchova a přírodovědný kroužek. Škola poskytuje připravné kurzy pro uchazeče. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, přes WiFi a na počítačích ve škole. Adresa školy je Studentská 1205, Ostrov.

Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Karlovarský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 353 612 753.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium Ostrov
Gymnázium Ostrov
Studentská 1205, Ostrov, Karlovarský
Webové stránkyGymnázium Ostrov
ŘeditelMgr. Jaroslav Šafránek
ZřizovatelKarlovarský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce