Hotelová škola Mariánské Lázně

Hotelová škola Mariánské Lázně je odborná škola, leží v centru města a poskytuje denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, sportovní den, spolupráce s firmami, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a plavání.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportovní areál. Specializované učebny jako například učebna informatiky.

Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Komenského 449, Mariánské Lázně. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Karlovarský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 354 622 605.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Hotelová škola Mariánské Lázně
Hotelová škola Mariánské Lázně
Komenského 449, Mariánské Lázně, Karlovarský
Webové stránkyHotelová škola Mariánské Lázně
ŘeditelIng. Jiří Chum
ZřizovatelKarlovarský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce