Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov

Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov je odborná škola, leží v centru města a poskytuje denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami a knihovna.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, střední škola pořádá exkurze a vyjíždí s studenty na školu v přírodě. Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je posilovna, sportovní areál, hřiště a sportoviště. Specializované učebny jako například učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, knihovna a učebna praktického vyučování. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport.

Ve škole funguje školní jídelna. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, přes WiFi a na počítačích ve škole. Adresa školy je Jednoty 1620, Sokolov. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Karlovarský kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Škola dává možnost zažádat si o studijní stipendium. Školní telefonní číslo je +420 352 603 825.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov
Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov
Jednoty 1620, Sokolov, Karlovarský
Webové stránkyIntegrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov
ŘeditelMgr. Pavel Janus
ZřizovatelKarlovarský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce