Soukromá obchodní akademie Podnikatel

Soukromá obchodní akademie Podnikatel je odborná škola, leží v širším centru města a nabízí denní studium a dálkové studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, stipendium, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, školní dvůr a knihovna.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, učitelé jezdí s studenty na exkurze a soukromá obchodní akademie Podnikatel pořádá pro studenti školu v přírodě. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště. Specializované učebny jako například učebna informatiky a jazyková učebna.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport. Škola pořádá navazující připravné kurzy. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je nám. V. Řezáče 136/5, Karlovy Vary.

Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení. Zřizovatelem soukromé školy je Kateřina Lamiová. Žáci jsou hodnoceni známkou. Škole se hradí poplatek za studium, ale žáci mají možnost získat stipendium.

Školní telefonní číslo je +420 353 224 373.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Soukromá obchodní akademie Podnikatel
Soukromá obchodní akademie Podnikatel
nám. V. Řezáče 136/5, Karlovy Vary, Karlovarský
ŘeditelMgr. Kateřina Lamiová
ZřizovatelKateřina Lamiová
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce