Střední lesnická škola Žlutice

Střední lesnická škola Žlutice je odborná škola, je v klidné části města a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, spolupráce s firmami a knihovna. Součástí školy je i sportoviště a posilovna. Specializované učebny jako například učebna informatiky, jazyková učebna a knihovna.

Žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a střední lesnická škola Žlutice má zahradu. Střední lesnická škola Žlutice má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport a přírodovědný kroužek.

V zázemí školy je školní jídelna a školní polesí. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Žižkov 345, Žlutice. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Karlovarský kraj je zřizovatelem této školy.

Hodnocení žáků probíhá známkou. Škola dává možnost zažádat si o studijní stipendium. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 353 393 167.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední lesnická škola Žlutice
Střední lesnická škola Žlutice
Žižkov 345, Žlutice, Karlovarský
Webové stránkyStřední lesnická škola Žlutice
ŘeditelIng. Bc. Radka Stolariková, Ph.D
ZřizovatelKarlovarský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce