Střední odborná škola Karlovy Vary

Střední odborná škola Karlovy Vary je odborná škola, je v klidné části města a poskytuje denní studium a večerní studium. Výhody: stipendium, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, plavání a posilovna. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je bazén, posilovna a hřiště.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Specializované učebny jako například učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování.

Přístup na internet je možný v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Konečná 21, Karlovy Vary. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Zřizovatelem soukromé školy je Mgr. Helena Pačesová.

Ve škole se hodnotí známkou. Vzdělání na této škole je placené, ale škola nabízí stipendium. Školní telefonní číslo je +420 353 565 689.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborná škola Karlovy Vary
Střední odborná škola Karlovy Vary
Konečná 21, Karlovy Vary, Karlovarský
ŘeditelIng. Jiří Juránek
ZřizovatelMgr. Helena Pačesová
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce