Střední průmyslová škola Ostrov

Střední průmyslová škola Ostrov je odborná škola, leží v klidné části města a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a knihovna.

Žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Součástí školy je i hřiště, posilovna, sportoviště a sportovní areál. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, učebna dějepisu, knihovna, učebna praktického vyučování a jazyková učebna.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, informatika, přírodovědný kroužek, rukodělný kroužek a technický kroužek. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, přes WiFi a na počítačích ve škole.

Adresa školy je Klínovecká 1197, Ostrov. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Karlovarský kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Žáci mají možnost získat stipendium, pokud splní podmínky školy.

Školní telefonní číslo je +420 353 612 582.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední průmyslová škola Ostrov
Střední průmyslová škola Ostrov
Klínovecká 1197, Ostrov, Karlovarský
Webové stránkyStřední průmyslová škola Ostrov
ŘeditelIng. Pavel Žemlička
ZřizovatelKarlovarský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce