Střední škola cestovního ruchu Karlovy Vary,

Střední škola cestovního ruchu Karlovy Vary, je jazyková škola, leží v centru města a poskytuje denní studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a knihovna.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, pořádá exkurze, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a má zahradu. Střední škola cestovního ruchu Karlovy Vary, má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je posilovna a sportoviště. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky a jazyková učebna. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Bezručova 1312/17, Karlovy Vary. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Karlovarský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 354 224 150.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola cestovního ruchu Karlovy Vary,
Střední škola cestovního ruchu Karlovy Vary,
Bezručova 1312/17, Karlovy Vary, Karlovarský
ŘeditelMgr. Pavel Bartoš
ZřizovatelKarlovarský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce