Střední škola logistická Dalovice

Střední škola logistická Dalovice je odborná škola, leží v klidné části města a nabízí denní studium a dálkové studium. Dětem škola poskytuje benefity: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, lyžařský kurz, zahraniční pobyt, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, školní klub a knihovna.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Specializované učebny jako například jazyková učebna, učebna informatiky a učebna praktického vyučování.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici informatika a technický kroužek. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a na počítačích ve škole. Adresa školy je Hlavní 114, Dalovice. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s maturitou a střední vzdělání s výučním listem.

Karlovarský kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí slovně a známkou. Školní telefonní číslo je +420 353 224 830.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola logistická Dalovice
Střední škola logistická Dalovice
Hlavní 114, Dalovice, Karlovarský
Webové stránkyStřední škola logistická Dalovice
ŘeditelMgr. Vlastimír Sunek
ZřizovatelKarlovarský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce