Střední škola stravování a služeb Karlovy Vary

Střední škola stravování a služeb Karlovy Vary je odborná škola, leží v širším centru města a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody: spolupráce s firmami, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání a školní dvůr. Specializované učebny jako například učebna informatiky a učebna praktického vyučování.

Střední škola stravování a služeb Karlovy Vary má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport. Ve škole funguje školní jídelna. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Ondřejská 1122, Karlovy Vary. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Karlovarský kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 353 221 299.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola stravování a služeb Karlovy Vary
Střední škola stravování a služeb Karlovy Vary
Ondřejská 1122, Karlovy Vary, Karlovarský
ŘeditelRNDr. Jiří Neumann
ZřizovatelKarlovarský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce