Střední uměleckoprůmyslová škola Karlovy Vary

Střední uměleckoprůmyslová škola Karlovy Vary je odborná škola, je v širším centru města a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody: stipendium, besídky, sportovní den, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, lyžařský kurz a knihovna.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, střední škola pořádá exkurze a žáci jezdí každoročně na školu v přírodě. Střední uměleckoprůmyslová škola Karlovy Vary má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Součástí školy je i posilovna. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna biologie, učebna chemie, učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna, učebna výtvarné výchovy, učebna praktického vyučování a učebna fyziky. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici keramika a rukodělný kroužek.

Děti mohou navštívit připravné kurzy pro uchazeče. Škola poskytuje přístup na internet na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je nám. 17. listopadu 710, Karlovy Vary. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s maturitou a střední vzdělání s výučním listem.

Karlovarský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Škola dává možnost zažádat si o studijní stipendium. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 353 563 875.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední uměleckoprůmyslová škola Karlovy Vary
Střední uměleckoprůmyslová škola Karlovy Vary
nám. 17. listopadu 710, Karlovy Vary, Karlovarský
Webové stránkyStřední uměleckoprůmyslová škola Karlovy Vary
ŘeditelIng. Bc. Markéta Šlechtová, MPA
ZřizovatelKarlovarský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce