Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola Cheb

Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola Cheb je škola s všeobecně přírodovědným zaměřením, leží v centru města a poskytuje denní studium a dálkové studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání, knihovna a školní dvůr.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a střední škola pořádá exkurze. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště a posilovna.

Specializované učebny jako například učebna chemie, učebna fyziky, jazyková učebna, učebna praktického vyučování, učebna biologie, učebna informatiky, knihovna a učebna výtvarné výchovy. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport a tanečky.

V zázemí školy je školní jídelna. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky. Adresa školy je Hradební 58, Cheb. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Karlovarský kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Škola nabízí stipendium.

Školní telefonní číslo je +420 351 011 061.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola Cheb
Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola Cheb
Hradební 58, Cheb, Karlovarský
Webové stránkyStřední zdravotnická škola a vyšší odborná škola Cheb
ŘeditelMgr. Zdeněk Hrkal
ZřizovatelKarlovarský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce