Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary

Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary je odborná škola, je v širším centru města a nabízí denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: besídky, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, školní dvůr a knihovna.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a pořádá exkurze. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna praktického vyučování a učebna biologie.

Děti mohou navštěvovat kroužky jako je literárně dramatický kroužek a sport. Přístup na internet je možný na počítačích ve škole. Adresa školy je Poděbradská 1247, Karlovy Vary. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Karlovarský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Školní telefonní číslo je +420 353 233 936.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary
Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary
Poděbradská 1247, Karlovy Vary, Karlovarský
ŘeditelMgr. Hana Švejstilová
ZřizovatelKarlovarský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce