Svobodná chebská škola

Svobodná chebská škola je škola s všeobecným zaměřením, leží v klidné části města a nabízí denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, stipendium, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání, bruslení, školní dvůr a hřiště.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, pořádá exkurze a studenti si mohou hrát na školní zahradě. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště, hřiště a posilovna.

Specializované učebny jako například učebna informatiky, učebna hudební výchovy a učebna chemie. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá keramika. V zázemí školy je družina. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky a přes WiFi.

Adresa školy je Jánské náměstí 256/15, Cheb. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení. Zřizovatelem soukromé školy je Ing. Lenka Malkovská. Hodnocení žáků probíhá slovně a známkou.

Rodiče dětí platí školné, ale škola nabízí stipendium. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 354 430 301.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Svobodná chebská škola
Svobodná chebská škola
Jánské náměstí 256/15, Cheb, Karlovarský
Webové stránkySvobodná chebská škola
ŘeditelIng. Lenka Malkovská
ZřizovatelIng. Lenka Malkovská
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce