Akademie - Vyšší odborná škola

Akademie - Vyšší odborná škola je jazyková škola, je v širším centru města a poskytuje denní studium a dálkové studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, besídky, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, bruslení, hřiště a knihovna.

Učitelé jezdí s studenty na exkurze a součástí školy je zahrada. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Součástí školy je i hřiště, sportoviště a posilovna. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna biologie, učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna, učebna výtvarné výchovy, učebna praktického vyučování a učebna chemie.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, informatika, výuka jazyků, keramika, přírodovědný kroužek, turistický kroužek a rukodělný kroužek. Ve škole funguje školní jídelna. Děti mohou navštívit připravné kurzy pro uchazeče a navazující připravné kurzy.

Přístup na internet je možný přes WiFi, v učebnách informatiky a na počítačích ve škole. Adresa školy je Sázavská 547, Světlá nad Sázavou. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Kraj Vysočina je zřizovatelem této školy.

Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Žáci mají možnost získat stipendium, pokud splní podmínky školy. Školní telefonní číslo je +420 569 452 441.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Akademie - Vyšší odborná škola
Akademie - Vyšší odborná škola
Sázavská 547, Světlá nad Sázavou, Vysočina
Webové stránkyAkademie - Vyšší odborná škola
ŘeditelIng. Jindřich Vodička
ZřizovatelKraj Vysočina
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce