Gymnázium a střední odborná škola

Gymnázium a střední odborná škola je odborná škola, leží v širším centru města a nabízí denní studium a dálkové studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, sportovní den, výlety, spolupráce s firmami, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, bruslení a knihovna.

Střední škola pořádá exkurze. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Pro sportující děti je ve škole sportoviště, hřiště a posilovna. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, knihovna a učebna hudební výchovy.

Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, výuka jazyků, hudební výchova a přírodovědný kroužek. V zázemí školy je školní jídelna. Děti mohou navštívit připravné kurzy pro uchazeče. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Tyršova 365, Moravské Budějovice. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Kraj Vysočina je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 568 408 051.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium a střední odborná škola
Gymnázium a střední odborná škola
Tyršova 365, Moravské Budějovice, Vysočina
Webové stránkyGymnázium a střední odborná škola
ŘeditelMgr. František Dubský
ZřizovatelKraj Vysočina
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce