Gymnázium dr. A. Hrdličky

Gymnázium dr. A. Hrdličky je škola s všeobecným zaměřením, leží v klidné části města a poskytuje denní studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, besídky, výlety, sportovní den, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, školní dvůr, hřiště, herna a knihovna.

Zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Součástí školy je i sportoviště a hřiště. Specializované učebny jako například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna dějepisu, učebna zeměpisu, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, tanečky, výuka jazyků a přírodovědný kroužek. Děti mohou navštívit připravné kurzy pro uchazeče. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Komenského 147, Humpolec. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Kraj Vysočina je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Škola nabízí stipendium. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 565 502 210.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium dr. A. Hrdličky
Gymnázium dr. A. Hrdličky
Komenského 147, Humpolec, Vysočina
Webové stránkyGymnázium dr. A. Hrdličky
ŘeditelMgr. Hana Havelková
ZřizovatelKraj Vysočina
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce