Gymnázium Havlíčkův Brod

Gymnázium Havlíčkův Brod je škola s všeobecným zaměřením, leží v centru města a nabízí denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání, hřiště a knihovna.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, pořádá exkurze a žáci jezdí každoročně na školu v přírodě. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně.

Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště, hřiště a posilovna. Specializované učebny jako například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna dějepisu, učebna zeměpisu, knihovna, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy.

Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, informatika, výuka jazyků, keramika, hudební výchova, literárně dramatický kroužek, přírodovědný kroužek, technický kroužek a zdravotnický kroužek. Škola poskytuje připravné kurzy pro uchazeče. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Štáflova 2063, Havlíčkův Brod. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Kraj Vysočina je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Žáci mají možnost získat stipendium, pokud splní podmínky školy. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 569 669 330.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium Havlíčkův Brod
Gymnázium Havlíčkův Brod
Štáflova 2063, Havlíčkův Brod, Vysočina
Webové stránkyGymnázium Havlíčkův Brod
ŘeditelPhDr. Hynek Bouchal, Ph.D.
ZřizovatelKraj Vysočina
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce