Gymnázium

Gymnázium je odborná škola, leží v širším centru města a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, besídky, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a hřiště.

Střední škola pořádá exkurze a zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci. Gymnázium má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku. Součástí školy je i hřiště a posilovna. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna, učebna hudební výchovy a učebna praktického vyučování.

Děti mohou navštěvovat kroužky jako je informatika, technický kroužek, sport a výuka jazyků. Ve škole funguje školní jídelna. Škola poskytuje připravné kurzy pro uchazeče. Přístup na internet je možný na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Husovo náměstí 1, Ledeč nad Sázavou.

Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Kraj Vysočina je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Škola nabízí stipendium. Školní telefonní číslo je +420 569 430 500.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium
Gymnázium
Husovo náměstí 1, Ledeč nad Sázavou, Vysočina
Webové stránkyGymnázium
ŘeditelMgr. Ivana Vitisková
ZřizovatelKraj Vysočina
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce