Gymnázium Otokara Březiny a střední odborná škola Telč

Gymnázium Otokara Březiny a střední odborná škola Telč je odborná škola, je v klidné části města a nabízí denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a knihovna.

Žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště. Specializované učebny jako například knihovna, učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna dějepisu, učebna zeměpisu, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy.

Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport a tanečky. Ve škole funguje školní jídelna. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Hradecká 235, Telč. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení.

Kraj Vysočina je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 567 584 551.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium Otokara Březiny a střední odborná škola Telč
Gymnázium Otokara Březiny a střední odborná škola Telč
Hradecká 235, Telč, Vysočina
Webové stránkyGymnázium Otokara Březiny a střední odborná škola Telč
ŘeditelRNDr. Stanislav Máca
ZřizovatelKraj Vysočina
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce