Gymnázium Třebíč

Gymnázium Třebíč je škola s všeobecným zaměřením, leží v centru města a nabízí denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, lyžařský kurz, sportovní kurzy, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, plavání a bruslení.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště a posilovna.

Specializované učebny jako například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, výuka jazyků, přírodovědný kroužek a literárně dramatický kroužek.

Škola pořádá připravné kurzy pro uchazeče. Přístup na internet je možný přes WiFi a v učebnách informatiky. Adresa školy je Masarykovo nám. 116/9, Třebíč. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení.

Kraj Vysočina je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Škola nabízí stipendium. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 568 840 815.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium Třebíč
Gymnázium Třebíč
Masarykovo nám. 116/9, Třebíč, Vysočina
Webové stránkyGymnázium Třebíč
ŘeditelRNDr. Alice Burešová
ZřizovatelKraj Vysočina
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce