Hotelová škola Světlá a Střední odborná škola řemesel Velké Meziříčí

Hotelová škola Světlá a Střední odborná škola řemesel Velké Meziříčí je odborná škola, je v širším centru města a poskytuje denní studium a dálkové studium. Výhody: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, hřiště a knihovna.

Zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, střední škola pořádá exkurze a součástí školy je zahrada. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště, posilovna a hřiště.

Specializované učebny jako například knihovna, učebna chemie, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna zeměpisu a učebna praktického vyučování. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, tanečky, výuka jazyků, rukodělný kroužek, hudební výchova a informatika.

Ve škole funguje školní jídelna. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je U Světlé 36, Velké Meziříčí. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Kraj Vysočina je zřizovatelem této školy.

Žáci jsou hodnoceni známkou. Škola dává možnost zažádat si o studijní stipendium. Školní telefonní číslo je +420 566 522 837.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Hotelová škola Světlá a Střední odborná škola řemesel Velké Meziříčí
Hotelová škola Světlá a Střední odborná škola řemesel Velké Meziříčí
U Světlé 36, Velké Meziříčí, Vysočina
Webové stránkyHotelová škola Světlá a Střední odborná škola řemesel Velké Meziříčí
ŘeditelMgr. Marie Paľovová
ZřizovatelKraj Vysočina
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce