Katolické gymnázium Třebíč

Katolické gymnázium Třebíč je škola s všeobecným zaměřením, leží v centru města a nabízí denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, besídky, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání, bruslení, školní dvůr, hřiště, herna a knihovna.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava a střední škola pořádá exkurze. Katolické gymnázium Třebíč má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště a hřiště. Specializované učebny jako například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna zeměpisu, knihovna, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy.

Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, výuka jazyků, literárně dramatický kroužek a přírodovědný kroužek. Ve škole funguje školní klub. Internet je dětem přístupný na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Otmarova 22, Třebíč.

Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení. Tuto školu zřizuje Biskupství brněnské. Žáci jsou hodnoceni známkou. Žáci mají možnost získat stipendium, pokud splní podmínky školy.

Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 568 840 547.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Katolické gymnázium Třebíč
Katolické gymnázium Třebíč
Otmarova 22, Třebíč, Vysočina
Webové stránkyKatolické gymnázium Třebíč
ŘeditelIng. Mgr. Vít Feldbabel
ZřizovatelBiskupství brněnské
Typ zřizovateleCírkev
Zprávy školní inspekce