Manažerská akademie - střední odborná škola

Manažerská akademie - střední odborná škola je odborná škola, je v centru města a poskytuje denní studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, bruslení a herna.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Specializované učebny jako například učebna informatiky a jazyková učebna.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, informatika, výuka jazyků a turistický kroužek. Škola pořádá připravné kurzy pro uchazeče a navazující připravné kurzy. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky a přes WiFi.

Adresa školy je Jiráskova 2, Jihlava. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Zřizovatelem školy je soukromá společnost. Ve škole se hodnotí známkou. Škole se hradí poplatek za studium. Školní telefonní číslo je +420 567 306 133.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Manažerská akademie - střední odborná škola
Manažerská akademie - střední odborná škola
Jiráskova 2, Jihlava, Vysočina
Webové stránkyManažerská akademie - střední odborná škola
ŘeditelMgr. Roman Vítů
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce