Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod

Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod je odborná škola, leží v klidné části města a nabízí denní studium. Výhody: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, hřiště a knihovna.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a pořádá exkurze. Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Pro sportující děti je ve škole sportoviště, hřiště a posilovna. Specializované učebny jako například učebna chemie, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna dějepisu, učebna zeměpisu, knihovna a učebna praktického vyučování. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je hudební výchova a sport.

Ve škole funguje školní jídelna. Děti mohou navštívit připravné kurzy pro uchazeče. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Bratříků 851, Havlíčkův Brod.

Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Kraj Vysočina je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 569 421 182.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod
Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod
Bratříků 851, Havlíčkův Brod, Vysočina
Webové stránkyObchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod
ŘeditelMgr. Jiří Forman
ZřizovatelKraj Vysočina
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce