Škola ekonomiky a cestovního ruchu

Škola ekonomiky a cestovního ruchu je jazyková škola, leží na periferii a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, výuka v cizím jazyce, lyžařský kurz, plavání, bruslení, školní dvůr, knihovna a herna.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, učitelé jezdí s studenty na exkurze, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a součástí školy je zahrada. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně.

Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, jazyková učebna, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, keramika, hudební výchova a literárně dramatický kroužek.

Škola dělá pro děti připravné kurzy pro uchazeče. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Rantířovská 9, Jihlava. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s maturitou a střední vzdělání s výučním listem.

Zřizovatelem soukromé školy je INTERNATIONAL EDUCATION CENTER. Hodnocení žáků probíhá známkou. Škole se hradí poplatek za studium. Školní telefonní číslo je +420 567 309 773.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Škola ekonomiky a cestovního ruchu
Škola ekonomiky a cestovního ruchu
Rantířovská 9, Jihlava, Vysočina
Webové stránkyŠkola ekonomiky a cestovního ruchu
ŘeditelRNDr. Ladislav Vítek
ZřizovatelINTERNATIONAL EDUCATION CENTER, s.r.o.
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce