Střední odborná škola zemědělsko-technická Bystřice nad Pernštejnem

Střední odborná škola zemědělsko-technická Bystřice nad Pernštejnem je odborná škola, leží v centru města a poskytuje denní studium a dálkové studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, výuka v cizím jazyce, lyžařský kurz, bruslení, školní dvůr, hřiště a knihovna.

Střední odborná škola zemědělsko-technická Bystřice nad Pernštejnem má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a má zahradu.

Střední odborná škola zemědělsko-technická Bystřice nad Pernštejnem má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště, posilovna, hřiště, sportovní areál, bazén a ledová plocha.

Specializované učebny jako například učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, tanečky, výuka jazyků, přírodovědný kroužek, literárně dramatický kroužek, technický kroužek, turistický kroužek a informatika.

Ve škole funguje školní jídelna. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Dr. Veselého 343, Bystřice nad Pernštejnem. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Kraj Vysočina je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Škola nabízí stipendium. Školní telefonní číslo je +420 566 550 917.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborná škola zemědělsko-technická Bystřice nad Pernštejnem
Střední odborná škola zemědělsko-technická Bystřice nad Pernštejnem
Dr. Veselého 343, Bystřice nad Pernštejnem, Vysočina
Webové stránkyStřední odborná škola zemědělsko-technická Bystřice nad Pernštejnem
ŘeditelMgr. Miroslav Novák
ZřizovatelKraj Vysočina
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce