Střední průmyslová škola stavební akademika Stanislava Bechyně

Střední průmyslová škola stavební akademika Stanislava Bechyně je odborná škola, je v centru města a nabízí denní studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a herna.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Střední průmyslová škola stavební akademika Stanislava Bechyně má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště a posilovna. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, jazyková učebna, učebna praktického vyučování a knihovna. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, informatika, keramika, technický kroužek a rukodělný kroužek.

Škola poskytuje připravné kurzy pro uchazeče. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Jihlavská 628, Havlíčkův Brod. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení.

Kraj Vysočina je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Školní telefonní číslo je +420 569 433 519.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední průmyslová škola stavební akademika Stanislava Bechyně
Střední průmyslová škola stavební akademika Stanislava Bechyně
Jihlavská 628, Havlíčkův Brod, Vysočina
Webové stránkyStřední průmyslová škola stavební akademika Stanislava Bechyně
ŘeditelIng. Ladislav Fiala
ZřizovatelKraj Vysočina
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce