Střední průmyslová škola Třebíč

Střední průmyslová škola Třebíč je odborná škola, leží v klidné části města a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody: bezbariérový přístup, stipendium, výlety, sportovní den, lyžařský kurz, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, knihovna, školní dvůr a hřiště.

Střední průmyslová škola Třebíč má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Součástí školy je i sportoviště, hřiště a posilovna.

Specializované učebny jako například učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna a učebna praktického vyučování. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, informatika, hudební výchova a technický kroužek.

V zázemí školy je školní jídelna. Škola pořádá připravné kurzy pro uchazeče. Škola poskytuje přístup na internet na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Manželů Curieových 734, Třebíč. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Kraj Vysočina je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Škola dává možnost zažádat si o studijní stipendium. Školní telefonní číslo je +420 568 832 111.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední průmyslová škola Třebíč
Střední průmyslová škola Třebíč
Manželů Curieových 734, Třebíč, Vysočina
Webové stránkyStřední průmyslová škola Třebíč
ŘeditelIng. Zdeněk Borůvka
ZřizovatelKraj Vysočina
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce