Střední průmyslová škola Žďár nad Sázavou

Střední průmyslová škola Žďár nad Sázavou je odborná škola, leží v centru města a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, lyžařský kurz, plavání a knihovna.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je posilovna a hřiště. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna chemie, učebna informatiky a jazyková učebna.

Ve škole funguje školní jídelna. Adresa školy je Studentská 1, Žďár nad Sázavou. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Kraj Vysočina je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Škola dává možnost zažádat si o studijní stipendium.

Školní telefonní číslo je +420 566 651 211.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední průmyslová škola Žďár nad Sázavou
Střední průmyslová škola Žďár nad Sázavou
Studentská 1, Žďár nad Sázavou, Vysočina
Webové stránkyStřední průmyslová škola Žďár nad Sázavou
ŘeditelIng. Jaroslav Kletečka
ZřizovatelKraj Vysočina
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce