Střední škola Březejc

Střední škola Březejc je odborná škola, leží na periferii a nabízí denní studium. Výhody: bezbariérový přístup, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, bruslení, hřiště a herna. Součástí školy je i hřiště a sportoviště. Specializované učebny jako například učebna praktického vyučování a učebna informatiky.

Učitelé jezdí s studenty na exkurze a zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, keramika a hudební výchova. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Sviny 13, Velké Meziříčí. Škola poskytuje žákům střední vzdělání bez výučního listu, střední vzdělání s maturitou a střední vzdělání s výučním listem. Zřizovatelem těto školy je MŠMT. Žáci jsou hodnoceni slovně a známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 566 521 516.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola Březejc
Střední škola Březejc
Sviny 13, Velké Meziříčí, Vysočina
Webové stránkyStřední škola Březejc
ŘeditelPaedDr. Blanka Klapalová
ZřizovatelMinisterstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Typ zřizovateleStátní správa (MŠMT)
Zprávy školní inspekce