Střední škola Dr. Albína Bráfa, Hotelová Třebíč

Střední škola Dr. Albína Bráfa, Hotelová Třebíč je odborná škola, leží v klidné části města a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a knihovna.

Střední škola Dr. Albína Bráfa, Hotelová Třebíč má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně.

Součástí školy je i posilovna a sportoviště. Specializované učebny jako například učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna a učebna praktického vyučování. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá literárně dramatický kroužek, hudební výchova, sport, výuka jazyků a keramika.

V zázemí školy je školní jídelna. Škola dělá pro děti navazující připravné kurzy. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, přes WiFi, na počítačích ve škole a na počítačích ve škole. Adresa školy je Sirotčí 4, Třebíč. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Kraj Vysočina je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 568 840 818.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola Dr. Albína Bráfa, Hotelová Třebíč
Střední škola Dr. Albína Bráfa, Hotelová Třebíč
Sirotčí 4, Třebíč, Vysočina
Webové stránkyStřední škola Dr. Albína Bráfa, Hotelová Třebíč
ŘeditelMgr. Libuše Kolářová
ZřizovatelKraj Vysočina
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce