Střední škola informatiky a cestovního ruchu SČMSD Humpolec

Střední škola informatiky a cestovního ruchu SČMSD Humpolec je odborná škola, je v centru města a poskytuje denní studium a dálkové studium a kombinované studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, bruslení, školní dvůr a knihovna.

Střední škola pořádá exkurze a součástí školy je zahrada. Střední škola informatiky a cestovního ruchu SČMSD Humpolec má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště.

Specializované učebny jako například knihovna, učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, výuka jazyků, turistický kroužek a informatika.

Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Hradská 276, Humpolec. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Zřizovatelem soukromé školy je Svaz českých a moravských spotřebních družstev.

Ve škole se hodnotí známkou. Rodiče dětí platí školné, ale žáci mají možnost získat stipendium. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 565 532 160.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola informatiky a cestovního ruchu SČMSD Humpolec
Střední škola informatiky a cestovního ruchu SČMSD Humpolec
Hradská 276, Humpolec, Vysočina
Webové stránkyStřední škola informatiky a cestovního ruchu SČMSD Humpolec
ŘeditelIng. Olga Krankusová
ZřizovatelSvaz českých a moravských spotřebních družstev
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce