Střední škola obchodní a služeb SČMSD

Střední škola obchodní a služeb SČMSD je odborná škola, je v klidné části města a poskytuje denní studium a dálkové studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a knihovna.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Pro sportující děti je ve škole posilovna, hřiště a sportovní areál.

Ve škole jsou specializované učebny, například knihovna, učebna chemie, učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je rukodělný kroužek, keramika a informatika. Ve škole funguje školní jídelna.

Škola pořádá navazující připravné kurzy. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Komenského 10, Žďár nad Sázavou 3. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Zřizovatelem soukromé školy je Svaz českých a moravských spotřebních družstev. Hodnocení žáků probíhá známkou. Žáci mají možnost získat stipendium, pokud splní podmínky školy. Školní telefonní číslo je +420 566 655 011.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola obchodní a služeb SČMSD
Střední škola obchodní a služeb SČMSD
Komenského 10, Žďár nad Sázavou 3, Vysočina
Webové stránkyStřední škola obchodní a služeb SČMSD
ŘeditelIng. Radka Hronková
ZřizovatelSvaz českých a moravských spotřebních družstev
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce