Střední škola stavební Jihlava

Střední škola stavební Jihlava je odborná škola, leží v širším centru města a nabízí denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, bruslení, hřiště a knihovna.

Střední škola stavební Jihlava má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Střední škola stavební Jihlava má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště, hřiště a posilovna. Specializované učebny jako například knihovna, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna praktického vyučování a učebna chemie. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport a informatika.

Ve škole funguje školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky a na počítačích ve škole. Adresa školy je Žižkova 20, Jihlava. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Kraj Vysočina je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Škola nabízí stipendium. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 567 310 100.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola stavební Jihlava
Střední škola stavební Jihlava
Žižkova 20, Jihlava, Vysočina
Webové stránkyStřední škola stavební Jihlava
ŘeditelPhDr. Pavel Toman
ZřizovatelKraj Vysočina
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce